Meeskond

#

Gustas
Germanavičius

Tegevjuht / asutaja

Euroopa suurima kinnisvara ühisrahastusfondi kaasasutaja ,,EvoEstate". Kaasrahastati üle 200 tehingu enam kui 18 riigist. Litsentseeritud investeerimisnõustaja (IA) - MIFID 2 määrused.

#

Renaldas
Raudonis

Riskijuht

Endine varahalduse juht (AB Montuotojas), ,,Turto Bankas" ja kõrgemad ametikohad ,,Akropolis", ,,Litectus" ja ,,Hanner". Üle 17-aastane kogemus varahalduses ja kinnisvaratehingutes.

#

Deividas
Urbanovičius

Investeeringute juht

Endine finantsturgude analüütik ,,RFG holding" / ,,Robomarkets" ja ,,Teletrade" maaklerfirmad. Litsentseeritud investeerimisnõustaja (IA) - MIFID 2 määrused.

#

Vytautas
Urbonas

Kommunikatsioonijuht

"Paysera" endine kommunikatsioonijuht.

#

Arvydas
Strumskis

Nõunik

Fondijuht Verslo Angelų Fondas, endine Lietuvos Energija AB (Ignitis) juhatuse liige ja kinnisvarafond Lord LB Asset Management, UAB.

#

Juan Alonso-
Alonso

Nõunik

endine ING Direct France'i kaastegevjuht, CMO ING Nationale Nederlanden Spain; Nõustaja ja partnerluse rollid mitmes varahaldusettevõttes kogu Euroopas.

#

Andrej
Cyba

Nõunik

Fund manager, investor and advisor, managed in excess of EUR 1B. Board member of listed companies- Vilvi Group and Auga Group.

#

Virginijus
Doveika

Nõunik

Former Head of Real Estate Financing and Board Member of SEB Bank, Lithuania. Currently a board member at Lithuania’s State Investment Management Agency.

Institutsionaalsed investorid

#

Business Angels Fund on üks juhtivaid riskikapitalifonde, mis asub Leedus Vilniuses. Viimase kümne aasta jooksul on nad aktiivselt aidanud ettevõtjatel luua edukat, elujõulist ja stabiilset ettevõtlust ning nende saavutused tõestavad seda.

#

Startup Wise Guys #1 2019. aastal CEE piirkonna riskikapitalifondi. Oleme osalenud fintech 3 programmis, mis korraldati koostöös Swedbankiga. Startup Wise Guys on juba investeerinud teistesse tuntud ühisrahastusettevõtetesse, sealhulgas EstateGurusse ja Investlysse.

Meie statistika
#

Liitu InRentoga ja alusta investeerimist minutitega

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma saidi täiustamiseks. Nõustute küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie saidi kasutamist. Lisateabe leiate meie privaatsuspoliitika.